Programy pro školy - Morava

Pohodová plavba na raftech nebo kánoích po řece Moravě, která je obklopena džunglí Litovelského Pomoraví. Sjedeme jez Templ, budeme přeskakovat padlé stromy, svezeme se po umělé řece do Hynkova, kde zažijeme jízdu přes Hynkovskou peřej. Večery si zpříjemníme posezením u ohně. Uvidíme ohlodané stromy od plachého obyvatele lužního lesa - bobra. Můžete si vybrat jednodenní či vícedenní dobrodružství. Krásy Litovelského Pomoraví, městeček a vesnic poznáme z kánoe, raftu nebo ze sedla horského kola. 

Kde se ubytujeme? Kemp v Litovli, Vodácké tábořiště Hynkov, Resort Krásná Morava v Olomouci.

Kde se najíme? obchody, restaurace v Litovli, Hynkově, Olomouci.

Na čem pojedeme? Kánoe Samba, Pálava, Yukon, raft Hobit, horské kola Specialized. Během plavby na lodích nebo jízdy na kole je zajištena přprava bagáže.

Jak se dostaneme na start programu? všechny místa zahájení programu jsou dostupné vlakem nebo busem. Více: www.idos.cz.

Věci ke kempování: vlastní stan, karimatka, spacák, teplé oblečení, čepice pro chladný večer, pevné, boty, toaletní potřeby, baterka (nejlépe čelovka), nůž, sprey proti komárům.

Věci do lodě: pokrývka hlavy (kšiltovka, klobouk), sluneční brýle, opalovadcí krém, boty s pevnou podrážkou do vody (nedoporučujeme jakékoliv nazouváky!), šusťáková bunda a kalhoty, pláštěnka, sprey proti komárům.

Bezpečnost: Před zahájením programu budou všichni účastníci seznámeni a prakticky prověřeni s problematikou bezpečnosti na řece, pravidly silničního provozu. Všichni účastníci dostanou plovací vesty. Součástí programu s jízdou na kole jsou zajištěny přilby. Před zahájením programu požadujeme seznam žáků a potvrzení s podpisem rodičů nebo zákonného zástupce, že jsou plavci.

Uskutečnění programu → 15 a více platících osob.

10 platících účastníků → 1 ped. doprovod zdarma.

Jednodenní programy

Jednodenní programy

 
 

více

Dvoudenní programy

Dvoudenní programy

 
 

více

Třídenní programy

Třídenní programy

 
 

více

Program KOLA / LODĚ

Program KOLA / LODĚ


 
 

více

Adaptační program - Seznamovací pobyt - Stmelovací kurz - Teambuilding

Adaptační program - Seznamovací pobyt - Stmelovací kurz - Teambuilding

 
 

více

 
 
 
 
 
 

               

 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.